Задати питання Задати питання
flag Судова влада України

Доступ до публічної інформації

Президентом України для впровадження  європейських стандартів відкритості і прозорості в роботі органів державної влади підписано Закон України «Про доступ до публічної інформації».

        На виконання цього закону Головою Щорського районного суду Чернігівської області затверджено Положення про порядок організації доступу до публічної інформації, що знаходиться у володінні Щорського районного суду Чернігівської області.

Відповідальний за організацію доступу у встановленому порядку доступу до публічної інформації, якою володіє Щорський районний суд Чернігівської області, та систематичного ведення обліку документів, які містять таку інформацію, керівник апарату суду - Клименко Жанна Михайлівна (контактний телефон (04654) 2-29-54).

Відповідальний засистематичне та оперативне оприлюднення інформації про діяльність Щорського районного суду Чернігівської області та документів з організації його діяльності на офіційному веб-сайті в мережі Інтернет, відповідно до вимог чинного законодавства, головний спеціаліст з інформаційних технологій  – Ісаченко Світлана Петрівна (контактний телефон (04654) 2-79-45)

Відповідальний заведення обліку запитів на інформацію, що надійшла до Щорського районного суду,   заступник керівника апарату суду – Данильченко Тетяна Олександрівна (контактний телефон (04654) 2-10-66).  

Цими працівниками буде реалізовуватись права громадян на доступ до публічної інформації Щорського районного суду Чернігівської області.

Надання публічної інформації суду здійснюється у відповідь на інформаційний запит.

Згідно з законом, публічною є відображена та задокументована будь-якими засобами та на будь-яких носіях інформація, що була отримана або створена в процесі виконання суб’єктами владних повноважень своїх обов’язків, передбачених чинним законодавством, або яка знаходиться у володінні  суб’єктів владних повноважень.

Запит від особи на отримання інформації складається у довільній формі. При цьому необхідно вказати:

1) ім'я та прізвище запитувача, поштову адресу або адресу електронної пошти, а також номер телефону;

2) опис інформації, яку запитувач хотів би отримати. (Вид, назву, реквізити чи зміст документа, щодо якого зроблено запит)

3) підпис і дату.

 Для оформлення інформаційного запиту

усно: телефон (04654) 2-10-66

електронна пошта: inbox@sh.cn.court.gov.ua;

 

письмово: 15200, м. Щорс, вул. 30 років Перемоги, 37-б, Щорський районний суд Чернігівської області (на конверті вказувати "Публічна інформація");

 

Форми для подання інформаційного запиту у письмовому виді:

-         Від фізичної особи;

-         Від юридичної особи; 

-         Від об’єднань громадян.